Wczasy Białka Tatrzańska

Ośrodek Wczasowy Groń- Placówka
położony jest w miejscowości Groń, w pobliżu przełomu rzeki Białki przy głównej drodze (49) z Nowego Targu do Białki Tatrzańskiej.
Ośrodek Wczasowy Groń-Placówka - wczasy Białka Tatrzańska, wyjazdy integracyjne, szkolenia Białka Tatrzańska. Ośrodek posiada wieloletnią tradycję.
 
Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie kilkunastu wyciągów narciarskich na oświetlanych i dośnieżanych stokach w Ośrodkach Sportów Zimowych w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie i Bukowinie Tatrzańskiej. Na życzenie Gości zapewniamy odpłatny dowóz na stoki narciarskie.
 
Zarówno zimą jak i latem proponujemy Państwu skorzystanie z BASENÓW TERMALNYCH, znajdujących się w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Szaflarach.
 
Pokoje Białka Tatrzańśka, domki Białka Tatrzańska - oferujemy zakwaterowanie w drewnianych domkach oraz w pokojach w Budynku Głównym. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3,4,5 osobowye z łazienkami i TV oraz bezprzewodowym internetem. Szkolenia Białka Tatrzańska, wyjazdy integracyjne.
 
Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Możemy poszczycić się własnymi wyrobami, nasza stołówka serwuje swojskie kiełbasy, boczki, szynki, rolady, serki góralskie, bundz, bryndze własnej produkcji oraz chleb wiejski.
 
Cały teren ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.
 
Przekonaj się sam jak u nas przyjemnie spędza się czas - Ośrodek Wczasowy Białka tatrzańska - niezapomniane wczasy Białka Tatrzańska...
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!!


Gry i zabawki Nowy TargOFERTY SPECJALNE

O.W. GROŃ-PLACÓWKA       Kobylarzówka 76       Groń k/Białki Tatrzańskiej       18 26 563 43       biuro@placowka.pl      /      1999-2015 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms