Wczasy Białka Tatrzańska
Wczasy Białka Tatrzańska

Ośrodek Wczasowy Groń- Placówka

położony jest w miejscowości Groń, w pobliżu przełomu rzeki Białki przy głównej drodze (49) z Nowego Targu do Białki Tatrzańskiej.
Ośrodek Wczasowy Groń-Placówka - wczasy Białka Tatrzańska, wyjazdy integracyjne, szkolenia Białka Tatrzańska. Ośrodek posiada wieloletnią tradycję.

 

  • Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie kilkunastu wyciągów narciarskich na oświetlanych i dośnieżanych stokach w Ośrodkach Sportów Zimowych w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie i Bukowinie Tatrzańskiej. Na życzenie Gości zapewniamy odpłatny dowóz na stoki narciarskie.

 

  • Zarówno zimą jak i latem proponujemy Państwu skorzystanie z BASENÓW TERMALNYCH, znajdujących się w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Szaflarach.

 

  • Pokoje Białka Tatrzańśka, domki Białka Tatrzańska - oferujemy zakwaterowanie w drewnianych domkach oraz w pokojach w Budynku Głównym. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3,4,5 osobowye z łazienkami i TV oraz bezprzewodowym internetem. Szkolenia Białka Tatrzańska, wyjazdy integracyjne.

 

  • Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Możemy poszczycić się własnymi wyrobami, nasza stołówka serwuje swojskie kiełbasy, boczki, szynki, rolady, serki góralskie, bundz, bryndze własnej produkcji oraz chleb wiejski.

 

  • Cały teren ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.

 

Przekonaj się sam jak u nas przyjemnie spędza się czas - Ośrodek Wczasowy Białka tatrzańska - niezapomniane wczasy Białka Tatrzańska...

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!!